Неділя, 14 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Ганнопільська громада: дітей захищають від батьків

Ганнопільська громада: дітей захищають від батьків

Ганнопільська громада: дітей захищають від батьків

У Ганнопільській сільській раді Служба у справах дітей, сім’ї та молоді провела плановий рейд в будинках 8 сімей, щоб обстежити умови проживання дітей на території громади.

Категорією перевірки спеціалістів стали діти, які потрапили в складні життєві обставини через недбалість батьків. Також перевіряли будинки, в яких проживають сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, а діти на даний час тимчасово влаштовані до центру соціально-психологічної реабілітації.

Під час рейду працівники Служби у справах сім’ї та молоді провели профілактичні бесіди з батьками щодо їхніх прямих обов’язків з виховання дітей. Також батьків попередили про відповідальність за недобросовісне виконання батьківських обов’язків.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. У більшості сімей умови проживання відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Коли батьки знають, що їхнім побутом цікавляться відповідні служби, то вони часто стають більш добросовісними та дисциплінованими.

Але є й такі громадяни, які продовжують вести асоціальний спосіб життя, зловживають спиртним та не покращують умови побуту своїх дітей.  Тому, вперше в громаді вирішили висвітлити фотографії житлових приміщень таких батьків.

Раніше ми також писали про те, якою буде погода на Шепетівщині у квітні.

Також ми розповідали, як не стати жертвою шахрая.  

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.