П’ятниця, 26 Травня
Shadow
Головна » Новини » » Ганнопільська громада – місце сили довгожителів

Ганнопільська громада – місце сили довгожителів

Ганнопільська громада – місце сили довгожителів

Невеличке село Киликіїв, що входить до Ганнопільськоі громади, лише в грудні святкувало три поважні ювілеї. Тут 90 чи 95 років для місцевих жителів – не дивина.

Валентина Іванівна Себень та Катерина Петрівна Галка – ровесниці. Обоє народилися в грудні 1930 року. В дитинстві пережили Голодомор, ІІ світову війну, вождів повоєнних часів. Обоє одружилися та стали багатодітними мамами. Важка робота в колгоспі та вдома перемежовувалися радістю від досягнень дітей і онуків. Саме це стало головним мотивом оптимізму в їхньому житті. 90-літні жінки мають плани на подальшу участь у вихованні внуків і правнуків.

Та є в Киликієві й старший ювіляр. Також у грудні, але 1925 року, народився Іван Михайлович Мархайчук. За своїх 95 років чоловік зазнав чимало випробувань, став учасником бойових дій та інвалідом ІІ світової війни. Серед найважливіших речей у житті впевнено називає виховання 6 прекрасних дітей, а також захоплення усього життя – музику. Саме тому не просто опанував гру на музичних інструментах, а й став керівником духового оркестру.

В громаді пам’ятають про своїх довгожителів, тому на ювілеї вітали поважних жителів села й вкотре просили поділитися секретами довголіття.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.