Вівторок, 31 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Крупецькій ОТГ перевіряли магазини

У Крупецькій ОТГ перевіряли магазини

У Крупецькій ОТГ перевіряли магазини

17 грудня 2020 року в Крупецькій ОТГ пройшла перевірка стану дотримання заходів безпеки в період пандемії в торгових точках. Даний захід проводився згідно з Постановою № 17 від 09.05.2020 року «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Ольга Козирна, лікар із загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Славутського районного управління Держпродспоживслужби, оглянула магазини продовольчої та непродовольчої групи. Було відзначено загальне належне дотримання заходів безпеки: наявні маски та рукавички у продавців, доступні дезинфікуючі засоби для обробки рук, дотримуються соціальні дистанції при обслуговуванні покупців.

Разом з тим, інспектор провела профілактично-роз’яснювальну роботу серед працівників торгових точок та наголосила на важливості щоденного температурного скринінгу всім працівникам, суворого контролю за наявністю масок у покупців, наявності маркування в місцях потенційного скупчення людей.

Грубих порушень під час перевірки виявлено не було.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.