Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Ганнопільська громада придбала захисникам дрон та оснащення

Ганнопільська громада придбала захисникам дрон та оснащення

Ганнопільська громада придбала захисникам дрон та оснащення

Необхідне нашим захисникам та захисницям оснащення придбали у Ганнопільській громаді. На благодійному заході краяни зібрали кошти. В сільраді відзвітували про покупу.

– Українці продовжують боротися – кожен на своєму фронті. Ми не маємо права залишатися осторонь, поки наші воїни мужньо дають відсіч ворогу, – кажуть у громаді. – Постійно контактуючи з нашими захисниками, знаємо про їхні потреби, які намагаємося вирішувати з допомогою небайдужих людей. Воїни ЗСУ потребують не лише високоточної зброї, а й безпілотних засобів розвідки для виявлення противника, щоб оберігати, захищати наших співвітчизників та знищувати окупантів з максимальною точністю, виключаючи жертви серед мирних жителів, їхнього майна та інфраструктури. Саме для цього ми всі разом придбали преміум-комплект дрон Autel EVO Lite+ та інші речі, необхідні на передовій.

Для того, аби зібрати необхідні для купівлі оснащення кошти, в громаді організували благодійний ярмарок. Благодійні торги відбулися 3 липня у серці громади – Ганнополі.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто був залучений до організації, і тим хто відвідав благодійний ярмарок. Усі Ви внесли свою часточку не просто до цієї покупки, а до нашої спільної омріяної ПЕРЕМОГИ. Разом ми сила! Слава Україні! Віримо в нашу перемогу, робімо з любов’ю те найкраще, на що здатний кожен на своєму місці. І встоїмо, бо по-іншому бути не може! З нами Бог і Україна! – додають в громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.