П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: десантник з Шепетівщини Євгеній Крачковський боронив Україну ціною власного життя

Герої поряд з нами: десантник з Шепетівщини Євгеній Крачковський боронив Україну ціною власного життя

Герої поряд з нами: десантник з Шепетівщини Євгеній Крачковський боронив Україну ціною власного життя

За два дні до свого 25-річчя Воїн став до лав ЗСУ. З березня 2022 року Євгеній Крачковський захищав Україну у росісько-українській війні. Воїн загинув у травні 2022 року на Харківщині.

Цей матеріал ми підготували в межах проєкту «Герої поряд з нами» за підтримки благодійного фонду «Family-UA» світлій пам’яті мужнього українського Оборонця, Євгенія Крачковського.

Євгеній народився 13 березня 1997 року у селі Вачів тогочасного Славутського району.

З 2003 по 2012 рік навчався у Крупецькому навчально-виховному комплексі.

  • Життєрадісний, щедрий, доброзичливий, дбайливий, здатний до співчуття учень, – згадують про Євгенія у навчальному закладі.

У 2015 році він закінчив навчання у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”. Там він здобув професію «штукатура, монтажника гіпсокартонних конструкцій». Після навчання, з квітня 2017-го по жовтень 2018-го, юнак проходив строкову військову службу.

З 11 квітня 2017 по 10 жовтня 2018 року проходив строкову службу.

Зарекомендував себе з позитивної сторони, сумлінно виконував службові обов’язки. Серед товаришів по службі користувався заслуженим авторитетом. Після служби працював у мережі продуктових магазинів. Одружився.

Мобілізували Євгенія 11 березня 2022 року, Воїн служив навідником 2 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти.

Близько місяця Євгеній не виходив на зв’язок, згодом стало відомо – він загинув 7 травня 2022 року внаслідок ворожого обстрілу танками та артилерією поблизу населеного пункту Довгеньке Харківської області Ізюмського району.

Поховали Євгенія у Славуті на Алеї Героїв.

Провести мужнього воїна, який пожертвував своїм життям заради незалежності України, миру та щастя кожного із нас, прийшли містяни, військовослужбовці, найближчі та найрідніші люди.

Посмертно Воїн нагороджений орденом «За мужність».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.