Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській ТГ продовжують розробляти стратегію розвитку

В Ізяславській ТГ продовжують розробляти стратегію розвитку

В Ізяславській ТГ продовжують розробляти стратегію розвитку

Розробка Стратегії розвитку Ізяславської міської територіальної громади на 2024-2027 роки триває, кажуть в міськраді.

Там звітують: вони вже зробили перші кроки стосовно планування. До процесу залучатимуть жителів громади та бізнес.

А тому з цією метою нещодавно було організовано для представників структурних підрозділів міської ради, старост старостинських округів громади, місцевого бізнесу та інших зацікавлених осіб навчальний захід, проведений експертами зі стратегічного планування U-LEAD. У ході зібрання обговорювалась низка питань, які важливі для побудови правильного процесу стратегічного планування в Ізяславській міській  територіальній громаді. Фахівці детально ознайомили присутніх учасників усіма етапами розробки стратегії розвитку, зокрема інструментами та методами аналітичної роботи, планування сценаріїв та визначення задач. Значну увагу було приділено найважливішим прогнозам в контексті формулювання сценаріїв розвитку громади, а також шляхам залучення зацікавлених сторін.

Долучитися до процесу розробки Стратегії закликають громадськість. Жителі ТГ можуть надати пропозиції щодо перспектив розвитку, визначення основних цілей та завдань, які необхідно здійснити для покращення умов проживання населення та розвитку громади.

Надіслати свої пропозиції мешканці можуть на електронну адресу фінансового управління міської ради: 44011247@mail.gov.ua з приміткою «Стратегія розвитку громади».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.