Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » «Герої поряд з нами»: капітан ЗСУ з Хмельниччини до останнього подиху захищав Україну

«Герої поряд з нами»: капітан ЗСУ з Хмельниччини до останнього подиху захищав Україну

«Герої поряд з нами»: капітан ЗСУ з Хмельниччини до останнього подиху захищав Україну

Даний матеріал підготовано в межах проєкту «Герої поряд з нами» за підтримки благодійного фонду «Family-UA». Ми пишемо про Воїнів Хмельниччини – Захисників та Захисниць, що виборюють українську незалежність. Одним із них став заступник командира механізованої роти механізованого батальйону військової частини, начальник служби пожежної безпеки військової частини, капітан Денисюк Дмитро Вікторович.

  • Захисник народився 29 березня 1995 року в селі Крупець Хмельницької області. Після закінчення школи, з 2012 – 2016, навчався в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, де здобув кваліфікацію фахівець з протипожежної безпеки, – розповідають у Крупецькій сільській раді.

2015 – 2017 – працював у Львівському комунальному підприємстві «Муніципальна дружина» охоронником відділу охорони громадського порядку Шевченківського району та навчався на військовій кафедрі у Львівській Академії Сухопутних військ.

  • З 15 червня 2017 по 27 грудня 2018 року проходив військову службу в лавах Збройних сил України, де був звільнений в запас з військовим званням – лейтенант. З 1 січня 2019 року заключив контракт з Львівською пожежною військовою частиною, де проходив службу в Одесі, Тернополі, Львові та Василькові, – додали у громаді.

18 липня 2023 року наказом головнокомандувача Збройних сил України був призначений заступником командира механізованої роти механізованого батальйону військової частини.

  • Загинув 27 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання, виконуючи обов’язок військової служби та захищаючи Батьківщину на Запоріжському напрямку біля населеного пункту Роботино, – зазначили в установі.

Нагороджений чотирма державними нагородами. Без сина залишилися батьки, сестра – без брата.

Похований Воїн на кладовищі села Крупець.

  • Він відстоював свободу власної держави. Та, на жаль, не повернувся живим з поля бою російсько-української війни. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай Господь допоможе пережити біль непоправної втрати! Світлий спомин про мужнього Захисника України назавжди залишиться у наших серцях, – додали у Крупецькій сільській раді.

Популярні пости