П’ятниця, 23 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Крупецькій громаді освятили стели пам’яті двох полеглих Оборонців

У Крупецькій громаді освятили стели пам’яті двох полеглих Оборонців

У Крупецькій громаді освятили стели пам’яті двох полеглих Оборонців

Щоб вшанувати пам’ять полеглих на війні Оборонців, наших земляків, у Крупецькій громаді минулого року відкрили Алею пам’яті.

Вона розташована у “серці” адміністративного центру ТГ – на площі біля Крупецького будинку культури. Алея сформована з меморіальних стел.

На День Собороності України, 22 січня, там освятили ще два меморіали Воїнам, які загинули на російсько-українській війні – Віктору Денисюку та Олександру Ящуку.

  • Відкриття нових стел має стати нагадуванням мешканцям: пам’ятати, якою ціною дається кожен новий день. Священник освятив стели Воїнам, які віддали свої життя за волю і незалежність України. Разом зі священником місцеві жителі помолилися за загиблими, вшанували їх хвилиною мовчання та поклали квіти. Пекучий біль втрати не стихає, однак ми повинні творити пам’ять та шану сучасним Героями, які житимуть у наших серцях навіки. Тож, йдучи повз Алею пам’яті, обов’язково спиніться на хвилину та в скорботі схиліть голову на знак вдячності Героям за жертовність та майбутнє… – зазначають у громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.