Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: Олег Похилінський

Герої поряд з нами: Олег Похилінський

Герої поряд з нами: Олег Похилінський

Завдяки його таланту Україна буяла неймовірними квітами, завдяки його захисту може жити. Олег Похилінський, український Оборонець, наш земляк із Крупецької громади, загинув, захищаючи країну на російсько-українській війні.

Світлій пам’яті українського Захисника Олега Володимировича Похилінського ми присвячуємо цей текст.

Даний матеріал підготовано в межах проєкту «Герої поряд з нами» за підтримки благодійного фонду «Family-UA».

Олег Володимирович Похилінський народився 3 січня1992 року на Тернопільщині, у селі Шимківці Збаразького району. Знайомі пригадують: він з дитинства був світлим, скромним, любив гратися із своїми сестрами, друзями, прислухаючись до слів мами й тата.

Цікавився розповідями з минулого бабусі, дідуся, який допомагав пізнавати життєві істини, був другом, порадником.

З 1999 року Олег навчався у Шимківській середній школі, де закінчив 9 класів. Згодом здобув фах маляра-штукатура у Збаразькому ПТУ. У 2011 році став до лав ЗСУ.

Олег створив сім’ю у 2017 році, а в 2018 у подружжя народився син.

Олег дбав про сім’ю, займаючись свою улюбленою справою, вирощував квіти.

15 серпня 2022 року Воїн став до лав ЗСУ.

У Києві освоював військову справу. Нагороджений медаллю Михайла Колодзінського.

Олег Похилінський. Фото – фб-профіль Надії Похилінської

Олег загинув у лютому на Луганщині.

Він від­сто­ював сво­бо­ду влас­ної дер­жа­ви. Та, на жаль, не по­вер­нувся жи­вим з по­ля бою ро­сій­сько-ук­ра­їнсь­кої вій­ни. Вис­ловлю­ємо щи­рі спів­чуття рід­ним та близь­ким за­гиб­ло­го Ге­роя. Не­хай Гос­подь до­по­мо­же пе­ре­жи­ти біль не­поп­равної втра­ти. Світ­лий спо­мин про мужнього За­хис­ни­ка Ук­ра­їни на­зав­жди за­ли­шить­ся в на­ших сер­цях. Віч­на пам’ять і сла­ва Ге­рою. Ге­рої не вми­ра­ють, – повідомили про втрату у громаді.

В останній шлях Оборонця провели на Крупеччині, він похований у селі Колом’є. Країна втратила світлу та щиру людину, справжнього Героя.

Ти для мене назавжди залишишся «Старшим» братом, хоча по рокам все по-іншому). Братом, який завжди був близько біля мене, навіть якщо знаходився за тисячі кілометрів, який оберігав, допомагав). У моїй пам`яті завжди будуть наші щирі, здавались, безкінечні розмови, які тривали годинами). Наші найкращі моменти, які ми проводили разом, як ми росли, дорослішали, ділились мріями та думками). Мені тебе дуже не вистачає…Ти завжди будеш в моєму серці, – написала у фейсбук Надія, сестра Воїна.

Меморіал Олегові Колодзінському

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.