Середа, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Подолання наслідків російської агресії на Шепетівщині: у регіоні перебувають представники міжнародних організацій

Подолання наслідків російської агресії на Шепетівщині: у регіоні перебувають представники міжнародних організацій

Подолання наслідків російської агресії на Шепетівщині: у регіоні перебувають представники міжнародних організацій

На півночі Хмельниччини з робочим візитом перебувають представники міжнародних організацій. У співпраці з місцевим менеджментом вони працюватимуть над питанням подолання наслідків російської агресії 25 жовтня.

За ініціативи Хмельницької ОВА та Агенції регіонального розвитку Хмельницької області, в Шепетівському районі з дводенним оглядовим візитом перебувають представники міжнародних організацій — Гуманітарний кластер з питань житла та непродовольчої групи, Міжнародної організації з міграції, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Разом із заступницею Ольгою Лащ, директоркою Агенції Катериною Савчук та представниками організацій оглянули ступінь пошкоджень інфраструктури у Славутській, Крупецькій та Улашанівській територіальних громадах, – написав у фейсбук Олексій Глушаков, керівник РВА.

Після моніторингу ситуації визначать можливості підтримки у будівельних матеріалах для допомоги комунальній інфраструктурі та жителям району, чиї будинки постраждали внаслідок дій російської федерації 25 жовтня.

Сподіваюся, що за підтримки донорів, а також у тісній співпраці з органами місцевого самоврядування та партнерами, ми швидше подолаємо наслідки нічних ударів по Шепетівському району, – додав Глушаков.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.