П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: Олександр Гарадчук захищав правопорядок та незалежність України

Герої поряд з нами: Олександр Гарадчук захищав правопорядок та незалежність України

Герої поряд з нами: Олександр Гарадчук захищав правопорядок та незалежність України

Даний матеріал підготовано в межах проєкту «Герої поряд з нами» за підтримки благодійного фонду «Family-UA». Ми пишемо про Воїнів Хмельниччини – Захисників та Захисниць, що виборюють українську незалежність. Одним із них став боєць-доброволець ЗСУ Олександр Гарадчук.

Рік тому 25 травня Хмельниччина в останній шлях проводжала свого Захисника. Колишній правоохоронець від початку збройної агресії росії, у 2014 році, став на захист не лише правопорядку, а й незалежності України. Олександр загинув у травні минулого року, але ми пам’ятаємо про його мужність та відвагу.

Він народився на Волині. Понад 20 років Олександр разом з дружиною мешкав на Донеччині, у Новотроїцькому, куди подружжя переїхало на початку “нульових”. Чоловік працював у правоохоронних органах, а коли у 2014 році росія напала на Україну, капітан міліції Гарадчук став на захист не лише правопорядку, а й цілісності країни.

Близькі згадують:

Він все життя хотів справедливості”.

З початком бойових дій у східних регіонах сім’я Захисника переїхала до Іванківець, що на Хмельниччині. З цього регіону родом дружина Воїна. Краяни згадують, родина сяяла теплом, турботою та любов’ю. Дуже пишалися батьком та його чеснотами, адже Олександр і справді був справедливою, доброю, відповідальною та щирою людиною. Над усе любив свою сім’ю та країну.

Захищаючи найдорожче, Воїн загинув 18 травня 2022 року на Запоріжжі. Йому було 52 роки. 25 травня у Хмельницькому земляки провели Бійця у засвіти. Олександр Гарадчук похований поміж пантеону інших хмельницьких Героїв на Алеї Слави у Раковому.

23 вересня 2022 року за видатні заслуги перед українським народом та Хмельницькою міською територіальною громадою Олександру Володимировичу Гарадчуку присвоїли Звання «Почесний громадянин міста Хмельницького».

Головне фото: Хмельницька міська рада

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.