П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: світлій пам’яті Воїна Анатолія Андрощука

Герої поряд з нами: світлій пам’яті Воїна Анатолія Андрощука

Герої поряд з нами: світлій пам’яті Воїна Анатолія Андрощука

Даний матеріал підготовано в межах проєкту «Герої поряд з нами» за підтримки благодійного фонду «Family-UA». Ми пишемо про Воїнів Хмельниччини – Захисників та Захисниць, що виборюють українську незалежність.

Сьогодні, 29 липня, минає 5 років з дня загибелі українського Воїна, шепетівського Захисника Анатолія Андрощука. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя.

П’ять років тому на щиті до рідної Шепетівки повернувся український Захисник – прапорщик Анатолій Володимирович Андрощук. 29 липня 2018 року начальник радіолокаційної станції батареї управління артилерійської розвідки бригадної артилерійської групи 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Андрощук загинув під час несення бойового чергування поблизу міста Торецьк Донецької області.

Наш земляк народився 31 березня 1977 року, у рідній Шепетівці закінчив ЗОШ №6 (зараз Гімназія №6)

Вшанування пам’яті полегхих випусників школи до Дня Гороїв у Гімназії №6

Анатолій народився 31 березня 1977 року в м. Шепетівка. Навчався у ЗОШ № 6, далі став учнем Шепетівського технікуму ПДАТУ, навчався за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит». Навчання Анатолій завершив у 1999 році, проте, за спеціальністю не працював, віддавши перевагу військовому фаху.

Закінчивши школу прапорщиків, Анатолій Андрощук служив у 11-му зенітному ракетному полку, Шепетiвській виправній колонії № 98. У період АТО/ООС під час чергової хвилі мобілізації у жовтні 2017 року військовий став на захист країни. З січня 2018 року він, у складі 24-ї аеромобільної бригади, дислокувався у зоні проведення АТО/ООС. Загинув Воїн на Донеччині від кульових поранень, які отримав під час несення чергування.

41-річний Анатолій був старшим сином родини. У Захисника залишились батьки-пенсіонери та молодший брат.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.