Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поруч з нами: пам’яті Алли Вовк, яка рятувала життя

Герої поруч з нами: пам’яті Алли Вовк, яка рятувала життя

Герої поруч з нами: пам’яті Алли Вовк, яка рятувала життя

Алла Юліанівна Вовк (“Фортуна”) – доброволиця АТО. Медичний халат на військову форму змінила у 2014 році. Про віддану людям та країні Оборонницю – у матеріалі “Герої поруч із нами”, котрий ми створюємо за підтримки фонду “Family-UA”.


До війни Алла Вовк працювала медсестрою на Ярмолинеччині. У 2014 році, розповідає її сестра Людмила, медикиня пішла до військкомату на комісію.

4 лютого 2015 року вирушила на полігон у Яворові, і вже 8 лютого була в АТО — в секторі “А” в Новому Айдарі. Казала, що там вона потрібна більше, ніж тут.

9 місяців Алла Вовк пробула у зоні АТО. За час служби вона врятувала не одне життя.

Бійці хвалили її. Не боялась ні куль, ні вогню. Подавала хлопцям 46-кілограмові снаряди.

Оборонниця загинула в аварії 18 листопада, в районі села Гречішкіно Новоайдарського району Луганської області, коли перевозила поранених.

Вдома, у Жилинцях, Аллу зустрічали прихиливши коліно односельці. Родина цілу ніч була поруч – молилися. Близько опівночі побачили – замироточила ікона.

А на лобі з’явилася прозора рідина, що нагадувала сльозу. Цю ікону побратими забрали на війну, аби оберігала їх.

У Захисниці залишилася донька та онук.

Алла Вовк похована, як вона просила рідних, поруч зі своєю мамою.

Її портрет розміщений у Києві на меморіалі “Стіна пам’яті полеглих за Україну” у секції 7, ряд – 10, місце – 36. Також стелла пам’яті розміщена у рідному регіоні Захисниці.

Аллу Вовк “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі” нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) за Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.