Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяслав прощається з Воїном Іваном Матвійчуком

Ізяслав прощається з Воїном Іваном Матвійчуком

Ізяслав прощається з Воїном Іваном Матвійчуком

У ці хвилини Ізяславська громада проводжає в останній шлях молодшого сержанта, розвідника-радіотелефоніста відділення управління зенітно-ракетної батареї Матвійчука Івана Леонідовича.

З початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі наш земляк долучився до лав Збройних Сил України, адже понад усе хотів захистити свою сім’ю, домівку та рідну землю від ворога. Повернувшись додому, на жаль, серце 53-річного Воїна не витримало навантаження та навіки зупинилось. Іван Леонідович до останнього свого подиху був вірним військовій присязі. Низький уклін та наша глибока вдячність Новітньому Героєві за оборону України, українського народу! Він назавжди залишиться патріотом своєї країни, мужнім Захисником та Героєм для нас. Від імені усієї громади висловлюємо слова щирих співчуттів рідним і близьким з приводу передчасної смерті нашого земляка-Воїна. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами. Світла пам’ять про Івана Леонідовича назавжди залишиться у наших серцях!

Сьогодні громада прощається з Оборонцем у нього вдома та у Свято-Пантелеймонівському храмі Православної Церкви України, після чого – на центральній площі м. Ізяслав.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.