Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Новини » АТО-ООС » » Герої поряд з нами: пам’яті полеглого сержанта Романа Власюка зі Славути

Герої поряд з нами: пам’яті полеглого сержанта Романа Власюка зі Славути

Герої поряд з нами: пам’яті полеглого сержанта Романа Власюка зі Славути

До лав Небесного війська сержант Роман Власюк став у 21 рік. Воїн загинув 31 серпня 2016 року на Донеччині.

Народився 30 вересня 1994 року у Славуті. Після закінчення Славутської ЗОШ №3 вступив до профтехліцею у Нетішині, де здобув фах електрогазозварювальника. Після цього Роман став до лав українського війська, спершу строковиком, а згодом – за контрактом.

Проходив військову службу Оборонець на Хмельниччині та на Житомирщині. Боронив українську незалежність сержант Власюк у складі 30-ї окремої механізованої бригади ЗС України.

31 серпня 2016 року відділенню, яким командував сержант Власюк, довелося вступити у бій з ворожою ДРГ під населеним пунктом Богданівка, що на Донеччині. Атаку вдалося відбити. Ціною стало життя 21-річного славутчанина, який назавжди залишиться у пам’яті і серцях рідних, близьких та друзів щирим юнаком, що понад усе любив життя, захоплювався спортом, кажуть у громаді.

Похований Роман у Цвітосі, що нині Улашанівської ТГ. Без нього залишилися батьки та молодший брат.

  • Указом Президента України № 23/2017 від 3 лютого 2017 року, “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
  • Рішенням сесії Славутської міської ради №1-18/2017, за мужність і відвагу, проявлені в ході антитерористичної операції, Власюку Роману Вікторовичу присвоєно звання «Почесний громадянин м. Славута» (посмертно).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.