П’ятниця, 23 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Героїв з Плужненської та Ізяславської громад посмертно нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня

Героїв з Плужненської та Ізяславської громад посмертно нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня

Героїв з Плужненської та Ізяславської громад посмертно нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня

28 грудня у приміщенні Ізяславської міської ради зібрались родини двох загиблих воїнів, керівництво Ізяславської та Плужненської громад, Шепетівської райдержадміністрації, третього відділу Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, аби згадати тих, хто пожертвував власним життям за право жити вільно на Богом даній землі.

  • Під час зустрічі відбулось вручення  рідним загиблих Оборонців високих державних нагород. Ця церемонія вручення відзнак – прояв найвищої вдячності від імені всього українського народу Воїнам Світла, чия мужність, мудрість на полі бою зберігають Україну, зберігають життя мільйонів наших громадян, – зазначили в Ізяславській міській раді.

Отож, Указом Президента України за самовіддані дії та особисту мужність, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України і вірність Військовій присязі посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня:

  • Олександра Анатолійовича Мельника (Ізяславщина, загинув 15 липня 2022 року);
  • Олександра Володимировича Непевного (Плужненщина, загинув 5 лютого 2023 року).

Воїни загинули під час виконання бойових завдань на Донеччині.

  • Для всіх нас, для кожного українця, втрачати наших Захисників надзвичайно боляче. За волю та незалежність України вони віддали найцінніше – власне життя, зробили неможливе, щоб зупинити ворога. Всі вони – наші Новітні Герої і біль від втрати життів Воїнів Світла не загоїться ніколи! – додали у міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.