Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Глобальний збій соцмереж та сервісів: що відомо на сьогодні

Глобальний збій соцмереж та сервісів: що відомо на сьогодні

Глобальний збій соцмереж та сервісів: що відомо на сьогодні

Вчора, у другій половині дня, користувачі у всьому світі повідомляли про збої в роботі Google, Youtube, Twitter, TikTok, Telegram, Facebook, Instagram та WhatsАpp.

Сайт та додатки месенджера та соцмереж стали одночасно недоступні для користувачів усього світу. Робота основних платформ відновилася тільки близько о 1:00 за українським часом. Дані, які свідчили про збій, були оприлюднені ресурсом Downdetector.

Згідно з даними біржі NASDAQ, через збій фінансово постраждали й інші великі американські IT-компанії. Зокрема, впала вартість акцій Twitter (6,7%), Alphabet (2,7%), Amazon (2,8%), Apple (2,6%) та Microsoft (2,4%).

Кілька експертів з безпеки розповіли CNN що збій міг статися через проблему в роботі системи доменних імен (DNS). За даними CNBC, він є найгіршим інцидентом в історії компанії з 2008 року, коли через помилку Facebook припинив роботу на добу. Наразі немає чіткої відповіді, що саме стало причиною збою в роботі найпопулярніших сервісів та соціальних мереж.

Окрім цього, через збій у роботі сервісів Facebook засновник компанії Марк Цукерберг втратив майже 6,5 мільярда доларів та опустився на шосте місце у переліку найбагатших бізнесменів за версією Forbes. Станом на 23:15 4 жовтня його статки оцінювалися у 116,3 мільярда доларів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.