Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Біля Славути ремонтують дорогу

Біля Славути ремонтують дорогу

Біля Славути ремонтують дорогу

Наразі триває поточний ремонт ділянки автодороги загального користування національного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів, що поблизу міста Славута.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області там працює ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво».

Зокрема, на вказаній ділянці, по лівому проїзду, на різних пікетах виконуються роботи з фрезерування, влаштування основи дорожнього одягу з суміші М20 та влаштування вирівнюючого шару дорожнього одягу із крупнозернистої гарячої асфальтобетонної суміші.

У Службі автомобільних доріг звертають увагу учасників дорожнього руху на те, що на час проведення ремонтних робіт на ділянках автодороги Н-25, рух автомобілів може бути точково ускладнено.

– Під час поїздки з Шепетівки до Рівного ми змушені були простояти біля 40 хв., оскільки дозволено їздити лише по одній смузі автодороги. На початку та в кінці дороги, яка ремонтується, стоять чоловіки, які контролюють перемикання світлофора та пропускання транспорту. Однак, щоразу з обох сторін дороги, як з боку Шепетівки, так і з боку Славути, постійно збирається черга із сотень машин, – коментує Каріна Руда, водійка з Шепетівки.

Популярні пости