Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » «Готуємо дітей до школи»: у Нетішинській громаді дітям роздали подарункові набори

«Готуємо дітей до школи»: у Нетішинській громаді дітям роздали подарункові набори

«Готуємо дітей до школи»: у Нетішинській громаді дітям роздали подарункові набори

Напередодні нового навчального року службою у справах дітей виконавчого комітету міської ради в рамках виконання заходів Програми захисту дітей Нетішинської МТГ на 2020-2024 роки проводиться акція «Готуємо дітей до школи».

– Мета такої акції – допомога в підготовці дітей до школи сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтримки, сім’ям, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, – зазначають у Нетішинській міській раді.

Цього року на придбання подарункових наборів з канцелярським приладдям для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які потребують соціальної підтримки, з міського бюджету виділено 45 000 грн.

– Подарункові набори отримали 90 таких дітей із 53 сімей. Також з міського бюджету виділено 85 тис. грн для надання матеріальної допомоги опікунам, піклувальникам, прийомним батькам на придбання шкільної та спортивної форми для 52 учнів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – додають в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.