Вівторок, 4 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужному реєструватимуть ВПО для отримання грошової допомоги від «Карітас України»

У Плужному реєструватимуть ВПО для отримання грошової допомоги від «Карітас України»

У Плужному реєструватимуть ВПО для отримання грошової допомоги від «Карітас України»

У Плужненській громаді відбудеться реєстрація переселенців, які прибули з окупованих територій або з інших зон ведення активних бойових дій, після 24 лютого поточного року, аби вони могли отримати багатоцільову грошову допомогу від Благодійної організації «Карітас України».

8 вересня 2022 року в приміщенні Плужненського будинку культури буде проводитись реєстрація на разову грошову допомогу від Благодійної організації «Карітас України». Початок реєстрації о 09:30, – зазначають у Плужненській сільській раді.

Для реєстрації необхідно належати до однієї з категорій: люди з інвалідністю, самотні люди 60 років і старші, багатодітні сім’ї, самотні батьки чи опікуни, вагітні жінки, матері дітей до 2-х років, важкохворі, втрата джерела доходів.

Обов’язково треба мати паспорт, ідентифікаційний номер, довідку про взяття на облік ВПО, свідоцтво про народження дитини, ідентифікаційний номер дитини. Якщо немає, то потрібно звернутись до Державної податкової інспекції. Також треба реквізити рахунку з банку за стандартом IBAN; документ, що підтверджує наявність хвороби, –  розповідають у Плужненській сільській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.