Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Готуємось до свят: адвент-календар, від якого ваша малеча буде у захваті

Готуємось до свят: адвент-календар, від якого ваша малеча буде у захваті

Готуємось до свят: адвент-календар, від якого ваша малеча буде у захваті

Готуй санчата влітку і не забувай подбати про подарунки заздалегідь! Маючи майже два місяці на підготовку до Новорічно-Різдвяних свят, ми можемо створити справжнє диво для своїх близьких і не відкладати забіг у магазини на останні дні.

Чудовою ідеєю урізноманітнити декор будинку та влаштувати святкову атмосферу буде адвент-календар. Орієнтований переважно на дітей, календар, що веде відлік до Різдва чи Нового року, є популярним у більшості європейських країн і вже полюбився й українцям.

Календар можна придбати (бренди солодощів, косметики, іграшок уже почали такі випускати) і, залежно від наповнення, його ціна коливається у межах від однієї до декількох сотень гривень. Проте такий календар можна зробити самостійно, подбавши про справді ексклюзивні подарунки для своїх близьких.

Ідея адвент-календаря

Такі календарі почали виготовляти наприкінці ХІХ ст. у Німеччині. Послідовники лютеранської релігійної традиції робили для малечі листівки чи будиночки із віконечками-днями, що вели відлік до Святвечора. У віконечках лежали цукерки, побажання, цитати із Письма тощо.

Згодом календарі поширились у німецькомовних країнах та по всій Європі в цілому.

Екологічні свята: адвент-календарі | Рубрика

Для того, аби зробити календар власноруч, можна використати пакетики, згортки із маленькими дрібничками, або зовсім маленькі віконця-підказки, де шукати подарунок.

Для виготовлення підійдуть старі картонні коробки, втулки з-під паперових рушників тощо. Можна внести до ствяткового настрою і дух авантюризму – заховати у календарі завдання (розповісти вірш чи скоромовку і не збитись, абощо). Усе на ваш смак та фантазію.

Популярні пости