Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Грошова допомога від ООН: у Шепетівці відкрився центр реєстрації переселенців

Грошова допомога від ООН: у Шепетівці відкрився центр реєстрації переселенців

Грошова допомога від ООН: у Шепетівці відкрився центр реєстрації переселенців

У Шепетівці, що на Хмельниччині, відкрився центр реєстрації переселенців для отримання грошової допомоги від Організації Об’єднаних Націй. Він розташований у приміщенні Шепетівської міської бібліотеки №1 за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 54 .

Наразі Агентство ООН у справах біженців збирає дані для надання грошової допомоги вимушеним переселенцям. Гроші можна буде витратити на оренду житла, їжу, предмети особистої гігієни. Допомога надається людям, які були вимушені залишити місце постійного проживання через активні бойові дії в їхньому регіоні після 24.02.2022, – зазначають представники Агентства.

Сума допомоги становить 2220 гривень на одну людину в місяць і буде виплачуватися протягом трьох місяців кожному члену родини.

Під час особистого візиту до пункту реєстрації необхідно мати документи, що посвідчують особу, та, за наявності, документи дітей та інших осіб, яких ви супроводжуєте: паспорт\ ID картка\ документи з додатку «ДІЯ», індивідуальний податковий номер (ІПН), водійське посвідчення або інші документи, що посвідчують особу чи надають можливість ідентифікувати її, – додають представники.

Протягом двох тижнів після проходження реєстрації на вказаний номер телефону надійде SMS або Viber-повідомлення про зарахування коштів. Отримати їх можна буде у відділенні «Укрпошти» лише за наявності документів, що посвідчують особу. Сума допомоги на всіх членів зареєстрованого домогосподарства буде перерахована на одного члена родини, вказаного під час реєстрації. 

Згодом отримувати кошти можна  буде як на «Укрпошті», так і на банківську карту. Строк надходження грошей — орієнтовно 3-4 тижні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.