Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Мешканців Шепетівської громади закликають економити пальне

Мешканців Шепетівської громади закликають економити пальне

Мешканців Шепетівської громади закликають економити пальне

На поточному тижні утворився тимчасовий відчутний дефіцит пального на АЗС в окремих регіонах України. Це відбулося внаслідок того, що протягом останніх трьох тижнів ворог завдавав нищівних ударів по паливній інфраструктурі України.

Зокрема знищений Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні, а також низка великих нафтобаз операторів ринку зі значними запасами пального. Про це напередодні повідомляла перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко на своїй сторінці в мережі фейсбук.

Наразі Шепетівська міська рада звернулась до громадян щодо важливості економити пальне для транспорту та обмежувати використання особистих автомобілей.

Закликаємо не їздити на власному авто без нагальної потреби, оскільки треба першочергово забезпечити пальним військових, екстрений транспорт медицини, комунального господарства та громадського забезпечення. Дякуємо за розуміння і колективну відповідальність у такий складний для країни час, – зазначають у Шепетівській міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.