Понеділок, 25 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Груди шепетівчанки вразили ТСН

Груди шепетівчанки вразили ТСН

Груди шепетівчанки вразили ТСН

Фото топлес шепетівської акторки Анни Саліванчук стало інфоприводом матеріалу на новинному сайті Телевізійної Служби Новин. Відповідний текст журналісти порталу розмістили у рубриці “Гламур”.

На своїй світлині в інстаграм Анна позує із розпущеним волоссям, легким макіяжем, прикривши груди ромашками. Фото доповнила філософським дописом.

– Необхідно навчиться пробачати собі свої помилки та перестати картати себе. Адже помилок не існує, є тільки досвід і зворотний зв’язок. Ви діяли так, як вважали за потрібне. Обирали той варіант, який був правильним на вашу думку, – написала вона. – Світ багатогранний і повний можливостей, не існує вірного або невірного варіанту – це просто вибір. Будь-який вибір в даний момент – найкращий з усіх можливих варіантів.

Довідка: Анна Саліванчук – актриса театру, кіно та телебачення. Анна з відзнакою закінчила Шепетівський ліцей та музичну школу за класом фортепіано. У 2001 роцi вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. З 2006-го працює у Київському академічному драматичному театрі на Подолі.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.