Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Гуманітарна допомога воїнам ООС цієї неділі вирушить з Шепетівки

Гуманітарна допомога воїнам ООС цієї неділі вирушить з Шепетівки

Гуманітарна допомога воїнам ООС цієї неділі вирушить з Шепетівки

Найближчими днями чергові волонтерські вантажі з Шепетівщини вирушать в райони проведення ООС.

Їх захисникам відвезуть шепетівські та старокостянтинівські волонтери. Про це розповідає активіст Михайло Верхогляд. Михайло – ветеран війни. У 2015-2016 році захищав кордони України у складі 8 полку. Волонтерити почав ще раніше – з часів Майдану.

Спочатку відвозив продукти, воду, дрова, а далі – займався закупівлею і збором касок, щитів, медикаментів, взуття. Коли почалась окупація Криму, відразу військові почали дзвонити і з Криму, і з Донбасу. Потреб було дуже багато і у всьому, – коментує волонтер. – Заснували з однодумцями і друзями організацію “Шепетівка-самооборона і контроль”. Збирали речі, продукти, закуповували форму, берці, бронежилети, каски, оптику, дуже багато всього. Кожні три-чотири тижні двома бусами розвозили допомогу по всій лінії фронту – від Станиці до Маріуполя.


Михайло додає: активно волонтерили до 2017 року. Тоді, за рахунок держзабезпечення, потреби армії скоротись вдесятеро. Сьогодні волонтери краю допомагають переважно добровольцям. Гуманітарні вантажі возять раз на два/три місяці.


Сьогодні шепетівські волонтери активно співпрацюють зі старокостянтинівським волонтерським осередком «Яворина».


Двигуном волонтерського руху в регіоні Михайло Верхогляд називає Тетяну Бондарчук, яка є дружиною загиблого активіста на Майдані Незалежності під час Революції гідності.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.