Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » “І ваша посмішка засяє”: шепетівські стоматологи про стоп-3 покупки для гігієни ротової порожнини

“І ваша посмішка засяє”: шепетівські стоматологи про стоп-3 покупки для гігієни ротової порожнини

“І ваша посмішка засяє”: шепетівські стоматологи про стоп-3 покупки для гігієни ротової порожнини

У всіх таке було: гортаєш соцмережеву стрічку і наштовхуєшся на оголошення, де панянка, пан чи дитина із білозубою усмішкою продають тобі щось, що має відбілити та відчистити зуби без лікаря та недорого? «І ваша посмішка засяє», – обіцяють у рекламі. Чи так це насправді, ми поцікавилися у стоматологів клініки «Фенікс- Дент».

ЯК ОБРАТИ?

– Ідея закупів онлайн, – пояснюють медики, – не така вже і погана, навіть, якщо це стосується товарів гігієни, чи, як у нашому випадку, сегменту для ротової порожнини. Але при купівлі такого виду продуктів надважливо обрати якісний, перевірений, а головне – сертифікований товар в офіційних продавців.

За понад десятирічний досвід у своїй роботі стоматологи «Фенікс-Дент» виробили для себе базове правило – не радити того, у чому не впевнені. А тому, перед покупкою та використанням нових, навіть базових, засобів гігієни рекомендують своїм пацієнтам проконсультуватися у лікаря.

– Наш лікар, враховуючи свій досвід, який здобув практично, на українських та міжнародних фахових освітніх платформах, а також, знаючи індивідуальну ситуацію кожного свого пацієнта, допоможе обрати те, що потрібно у конкретному випадку, – кажуть у “Фенікс-Дент”.

Лікарі пояснюють, при купівлі онлайн, наприклад, зубної пасти можна обрати ту, що не допоможе, а нашкодить. Але є й такі продукти, які, жартують медики, більше про маркетинг, а не про стоматологію.

СМУЖКИ ДЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ: А ТОЧНО БУДЕ ЧИМ ПОСМІХАТИСЬ?

Білосніжна, так звана «голлівудська посмішка», свого часу, в епоху самопрезентації у соцмережах, була справжньою мрією та викликом для багатьох.

Від природи абсолютно білої емалі людських зубів майже немає, пояснюють лікарі. А тому ідея «відбілювання» має більше фінансового підґрунтя для тих, хто її просуває, аніж реальної користі для тих, хто користується.

Більше шкоди, аніж користі і в популярних у соцмережах вибілюючих смужках. Просочені перекисом водню і карбамідом смужки мають, як нам обіцяють продавці, замінити дороговартісний похід до лікаря бюджетною альтернативою.

Це не так, – пояснюють у «Фенікс-Дент». – По-перше, вартість загального комплексу використання таких смужок сміливо сягає ціни повноцінного лікарського огляду. При цьому, медик очевидно – більш надійний варіант. Далі – вплив цих смужок. Так, в окремих випадках вони дозволяють злегка освітлити тон ваших зубів, але в більшості випадків наслідки інші:

  • пульсація у зубах під час використання;
  • стоншення емалі, тріщини у ній;
  • чутливість зубів.

Також, як говорять лікарі, таке відбілювання впливає лише на тканини зуба, але й на відреставровані його частини, наприклад, пломби. Тому після відбілювання смужками можна «наекономити» собі не лише на відновлюючі пасти, а й на нові пломби та реставрації.

ЗУБНІ ПАСТИ «НА ВІДВАРІ КОРЕНЯ МАНДРАҐОРИ ТА З ЧАСТОЧКАМИ МІСЯЧНОГО КАМЕНЯ»

Абразивні, лікувальні, з вугіллям та без: зубних паст виробники пропонують безліч. Чи всі з них корисні, потрібні і підходять особисто вам?

Суперпомічні пасти із трьох тисяч трав за рецептами предків, чи навпаки, унікальні складові за новітніми технологіями, які присутні на онлайн ринку, – лише маркетингові ходи, аби продати. Ви ж, як покупець, маєте враховувати не питання моди чи ціни того чи іншого засобу для чищення, а те, чи буде корисно ВАМ. Як це зробити правильно? Звернутися до лікаря, – наголошують медики.

Спільно зі своїм стоматологом ви оберете ті види зубних паст, склад яких пасуватиме вашій медичній ситуації: рівню чутливості зубів, складу емалі та її товщині тощо. Також лікар порадить, яких складових слід уникати і чи можна (та як часто) користуватися абразивними пастами.

Знову ж таки, засновані на естетиці, а не на здоров’ї, міфи про те, що зуби слід добряче потерти, аби на них не було нальоту, жовтизни і так далі, – кажуть лікарі, – окремий моральний біль стоматологів. А от для пацієнтів це біль часто реальний. Особливо останніми роками, коли в рекламі почали фігурувати пасти з часточками або ж вугільні пасти.

Такими пастами, пояснюють у «Фенікс-Дент», можна пошкодити зуби та нашкодити яснам.

Якщо говорити про надмірне захоплення абразивними пастами, – розповідають стоматологи, – йдеться про пошкодження емалі зуба. Також, як відзначають дослідники, а особливо це стосується вугільних паст, ці часточки можуть пошкоджувати ті ділянки зубів, де є пломби (в місці примикання пломби до зуба) або ж потрапляти під ясна. Звідси набряки та почервоніння.

ЩІТКА ТЕЖ ВАЖЛИВА

Окрім вугільних паст, виробники пропонують ще й вугільні щітки. Це, говорять медики, так само сумнівна історія, як й інші щітки, які «перебирають» на себе роль стоматолога.

Зараз на ринку є надмірна кількість зубних щіток, як хороших, так і не дуже. Сьогодні вони можуть бути різних форм (звична нам щітка, монопучок, електрощітка із голівками, що крутяться, U – подібні) та складу (натуральна, синтетична, силіконова, еко тощо).  Що важливо – аби щітка підходила за жорсткістю та якістю. Решта опцій, якими намагаються виділитися виробники – лише для продажів, – додають у “Фенікс-Дент”.

При покупці товарів гігієни онлайн медики радять:

  • купувати той товар, який вам порадив лікар, та лише у перевірених продавців;
  • звертати увагу на сертифікований товар, аби уникнути підробок;
  • не купувати новий для вас товар, опираючись лише на відгуки клієнтів – не бійтесь перепитати про нього свого лікаря;
  • сумніваєтесь у користі товару – не купуйте.

Лікарі пояснюють, купуючи товари для гігієни онлайн, не варто звертати увагу на заголовки «унікальна технологія», «акційні ціни»/ «знижка», «рекомендують 9 із 10 стоматологів». Краще зверністься до одного – свого. 

Важливим аспектом, на якому лікарі наголошують максимально, є консультація. Адже на зовнішній вигляд вашої посмішки впливають не лише такі чинники, як гігієна, а й харчові звички, особливості будови вашого зуба, спадковість тощо. Знаючи всі ці тонкощі, лише лікар з власного професійного досвіду зможе порадити вам якісний продукт, який ви зможете купити офлайн чи онлайн.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.