П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » «Рятувальна абетка» для дітей: на Хмельниччині педагоги розробили посібник із захисту та безпеки

«Рятувальна абетка» для дітей: на Хмельниччині педагоги розробили посібник із захисту та безпеки

«Рятувальна абетка» для дітей: на Хмельниччині педагоги розробили посібник із захисту та безпеки

На Хмельниччині педагоги Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності розробили та презентували пізнавальну «Рятувальну абетку» для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку. На черзі – адаптація Абетки для дітей з особливими освітніми потребами.

Мільйони «Чому?» педагоги чують щодня, але особливо непросто роз’яснити питання безпеки для дітвори. Саме тому педпрацівники Центру вирішили допомогти і малечі, і освітянам у відповідях на всі важливі запитання, – зазначають у Центрі.

У «Рятувальній абетці» від «А» до «Я» діти дізнаються значення термінів, назви рятувальних інструментів, техніки, природних і техногенних явищ, що спричиняють небезпеку. Для кращого сприйняття кожне слово проілюстроване. Так, наприклад, малюки легко засвоять не лише, хто такий рятувальник, чи, що таке вибух, а й дізнаються про такі хімічні елементи як хлор, фосфор, отримають уявлення про ядерну зброю, тероризм, електрику тощо.

Вихователі та вчителі зможуть використовувати яскраву збірочку під час виховних заходів та годин спілкування. Ця збірка доступна й в електронному вигляді. Її легко можна завантажити на ПК чи смартфон, – додають фахівці.

Наразі завершується робота з адаптації «Рятувальної абетки» для використання дітьми з особливими освітніми потребами. За допомогою шрифту Брайля ознайомитися із нею зможуть навіть діти, що мають проблеми із зором.

Саме так ми хочемо реалізувати принцип безбар’єрності освіти, – переконують у Центрі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.