Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » “єРобота”: серед учасників – підприємці з Шепетівки та Славути

“єРобота”: серед учасників – підприємці з Шепетівки та Славути

“єРобота”: серед учасників – підприємці з Шепетівки та Славути

В Україні реалізують проєкт «єРобота: Своя справа». Так, діючі або майбутні підприємці можуть отримати мікроґрант на розвиток власної справи.

З отриманих коштів можна закупити обладнання, сировину чи матеріали, сплатити оренду приміщення тощо.

За результатами розгляду заяв, з 1 лютого 2023 року Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення про надання мікроґрантів для 35 учасників з Хмельницької області. Переважна більшість діючих та майбутніх підприємців – це жителі м. Хмельницького, м. Кам’янець-Подільського, м. Шепетівки, м. Славути, м. Городка, – коментують у Центрі зайнятості регіону.

На Хмельниччині зросте кількість робочих місць у галузях легкої промисловості, торгівлі, кавового бізнесу та індустрії краси.

Дехто з отримувачів ґранта продовжить стоматологічну практику, обслуговуватиме та ремонтуватиме автомобілі, вирощуватиме зернові культури, здійснюватиме догляд за дітьми, постачатиме готові страви, займатиметься організацією відпочинку та розваг, відкриє фітнес-клуб тощо.

Подати свій бізнес-план та необхідні документи для участі у проєкті «єРобота» можна через портал «Дія».

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: (096)045-60-10, (093)027-05-11. Або пишіть нам у телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький» https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.