Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » «Sunny coffee»: у Шепетівці відкрилась інклюзивна кав’ярня

«Sunny coffee»: у Шепетівці відкрилась інклюзивна кав’ярня

«Sunny coffee»: у Шепетівці відкрилась інклюзивна кав’ярня

Сьогодні, 7 квітня, у Шепетівці відбулося відкриття інклюзивної кав’ярні «Sunny coffеe», де об­слу­го­ву­ва­ти­муть від­ві­ду­ва­чів «ді­ти сон­ця». Відкриття відбулося в межах урядового проєкту “єРобота”, який передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання.

Очільницею закладу є Людмила Наумець, яка ще очолює Гро­мадсь­ку ор­га­ні­за­цію «Ше­пе­тівсь­ка спіл­ка за­хис­ту прав ді­тей та мо­ло­ді з ін­ва­лід­ністю внас­лі­док ін­те­лек­ту­аль­них по­ру­шень та ін­ших особ­ли­вос­тей роз­витку «Ді­ти сон­ця».

На відкриття «сонячної кав’ярні» завітали Тетяна Бережна, заступниця міністра економіки України, Світлана Павлишина, депутатка Хмельницької обласної ради, Віталій Янушевський та Ольга Петрова, представники Шепетівської міської ради, Тетяна Василик, голова Правління «Благодійного фонду Олександра Співака», представники Червоного Хреста у Шепетівці та сотні інших гостей.

Відкриття інклюзивної кав’ярні «Sunny coffeе» розпочалося з концертної програми, у якій взяли участь «сонячні діти» та танцювальна студія «Inesh dance fam».

Ідея відкриття кав’ярні виношувалася понад 10 років, але коли моєму «сонячному» сину виповнилося 18 років, то ще більше захотілося реалізувати її. Адже ми хочемо у нашому місті Шепетівка сприяти вирішенню проблеми підтриманого працевлаштування, що сприятиме соціально-побутовій адаптації  «сонячних дітей», – розповідає Людмила Наумець, очільниця інклюзивної кав’ярні.

Тетяна Бережна, заступниця міністра економіки України, зазначила, що це є чудовою можливістю для «сонячних дітей» бути почутими та потрібними.

Сьогодні ми під час виступів побачили, які ці діти талановиті та активні. Я впевнена, що у них все вдасться, і це місце стане для них острівцем щастя та активної діяльності у суспільстві, – додала Тетяна Бережна.

Підтримка та реалізація таких ініціатив у суспільстві – актуальна і дуже важлива. Щиро бажаю успішного старту «сонячній» кав’ярні! – коментує Тетяна Василик, голова Правління «Благодійного фонду Олександра Співака».

Віталій Янушевський, заступник міського голови Шепетівської громади, відзначив, що міська рада сприяла у реалізації даного проєкту, зокрема у реєстрації документації та виділення земельної ділянки під  встановлення кав’ярні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.