Вівторок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » «Inesh dance fam»: як найменші шепетівчани підкорюють паркет

«Inesh dance fam»: як найменші шепетівчани підкорюють паркет

«Inesh dance fam»: як найменші шепетівчани підкорюють паркет

Упродовж останніх років танцювальні гуртки та школи стали дуже престижними серед дітей та дорослих. Хтось відвідує такі заняття, аби цікаво провести час, хтось, щоб урізноманітнити будні та позбутися рутини, а хтось просто фанатіє від відомих хореографів і мріє бути такими ж, як вони.

Чим корисні танці, зокрема, для дітей? З якого віку варто віддавати малюків у танцювальні гуртки? Як зацікавити найменших шепетівчан, аби вони залюбки ходили на танці? Про це говорили журналісти інформаційного порталу «Хмельниччина північ» з тренером танцювальної школи «Inesh dance fam» Олюніною Лізою, дворазовою чемпіонкою зі стилю «Vogue», багаторазовою чемпіонкою Всеукраїнських змагань зі спортивно-бальних танців.

Наразі діти провадять не надто активний спосіб життя. Зокрема, значну частину часу перебувають у школі, садочка, а вдома – засиджуються за ґаджетами та телевізорами. Тож, фізичне навантаження їм дуже потрібне. Хорошою альтернативою є танці – і здоров’я зміцнюють, і настрій покращують, – розповідає тренерка.

Також Ліза зазначає, що танці – це, насамперед, здоров’я, адже завдяки танцю формується м’язовий каркас нашого тіла, починаючи від стопи, ноги, сідниць, грудної клітки, м’язів спини, а вже потім – грація, постава та хороший настрій.

Приводити діток у танцювальні гуртки раджу з раннього віку. Таким чином, діти не лише навчаються танцювати, а й налагоджувати комунікацію, пізнавати суспільство. Привчаються до графіку, навчаються слухати та взаємодіяти з іншими, – додає тренерка.

За словами Єлизавети, є діти, які неохоче йдуть або взагалі відмовляються від першого заняття. Однак, як зазначає, все рівно, варто привести та хоча б подивитися. Тоді дитина зрозуміє, чи дійсно вона цього не потребує.

З власного досвіду скажу, що дитину з трьох років можна навчити базового рівня – ритміки, яка дозволяє рухатися в такт музиці, розуміти, де право, а де ліво, як правильно танцювати під музику самостійно чи з групою дітей, робити розтяжки та інше. А найважливіше те, що діти, які ходять у подібні гуртки, позбавляються публічного страху та стають сміливішими у житті, адже під час танців потрібно налагодити відносити з партнером, взаємодіяти з командою, – розповідає Інеш Головач, засновниця танцювальної школи «Inesh dance fam».

Зокрема, аби діти хотіли відвідувати танцювальну школу «Inesh dance fam», тренери систематично проводять різноманітні заходи – піжамні вечірки, хеловін та різні тематичні святкування. Крім того, засновники школи Інеш та Вадим Головач започаткували Всеукраїнські змагання «Step by Step» із сучасного танцю, у яких беруть участь учасники з майже усіх областей України. Також щороку організовують турніри зі спортивно-бального танцю «Кубок Шепетівки». А це, як вони кажуть, ще більше заохочує малечу до відвідування та наполегливості танцювати, аби здобути першість у таких змаганнях та показати свою унікальність, вміння в тому чи іншому виді танцю.

Наші найменші танцюристи вже цьогоріч брали участь у благодійному заході, який був організований на підтримку ЗСУ. Так, їм було страшно, некомфортно, бо дивилися сотні людей, але вони подолали свій страх та виглядали як справжні зірки на паркеті,- наголошує Ліза Олюніна.

Батьки дітей, які відвідують такі заняття, також відзначають позитивний вплив на як на фізичний стан дітей, так і на соціалізацію.

Нам такі заняття дуже потрібні, адже дітям, які половину свого життя перебували на «коронавірусному карантині», а потім «ховались від війни», дуже важко соціально адаптуватись та йти на контакти з будь-ким. А тут вони вчаться спілкуватися з однолітками, слухати тренера, взаємодіяти з командою, позбавлятися страхів перед публічними виступами, а також “відвикати від мами” та вчитись самостійності, – розповідає Каріна Морозова, мати 4-річної Вікторії, яка відвідує танцювальний гурток з вересня цього року.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.