Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Інклюзивні та енергоефективні: у Шепетівському районі реконструюють частину амбулаторій

Інклюзивні та енергоефективні: у Шепетівському районі реконструюють частину амбулаторій

Інклюзивні та енергоефективні: у Шепетівському районі реконструюють частину амбулаторій

Частину амбулаторій у Шепетівському районі планують реконструювати. Там пере- та обладнають пандуси, замінять системи опалення (на більш ощадливі), налагодять (за потреби проведуть) системи водопостачання та водовідведення тощо.

Уперше за роки така реконструкція відбудеться у співпраці із громадами. Про це розповідає головлікар Шепетівського ЦПМСД Андрій Нечипорук.

– Разом із головами громад ми відвідали амбулаторії на місцях у Михайлюцькій, Грицівській та Судилківскій ТГ, – розповідає Нечипорук. – Спільно напрацювали дорожню карту щодо вдосконалення амбулаторій, які цього потребують. Приємно, що до робіт долучаться громади. В окремих випадках це буде часткове співфінансування та допомога матеріалами, решту своїми ресурсами фінансуватиме ЦПМСД.

У Судилківській ТГ планують встановити твердопаливний котел у Хролинській амбулаторії. Також там продовжать заміну вікон та встановлять двері. В амбулаторії в селі Городище коштами громади проведуть системи водопостачання та водовідведення.

У Ленковецькій ТГ відбудеться ремонт амбулаторії у селі Чотирбоки. Там планують реконструкцію санвузла та встановлення твердопаливного котла. Такі ж зміни чекають на амбулаторію у селі Мокіївці, також там замінять 6 вікон.

Двохповерхову амбулаторію у Грицівській ТГ зроблять більш інклюзивною. Там реконструюють пандус, перенесуть на перший поверх, розширять та обладнають поручнями санвузол. На першому поверсі обладнають оглядовий кабінет для маломобільних візитерів закладу. На другий поверх амбулаторії проведуть воду у кабінети прийому.

У Михайлюцькій ТГ реконструюють амбулаторію у Михайлючці. Її утеплять та переведуть на опалення твердопаливним котлом. Серед іншого, планують зробити ремонт у кабінетах прийому пацієнтів. Для зручності відвідувачів обладнають пандус.

Роботи в амбулаторіях уже розпочали та планують завершити у грудні.

Головне фото: ілюстративне

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.