Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » ISW: росія телефонує родичам полонених

ISW: росія телефонує родичам полонених

ISW: росія телефонує родичам полонених

Російські діячі намагаються використовувати родичів українських військовополонених для розпалювання внутрішнього невдоволення в Україні. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив 16 березня, що невідомі російські діячі телефонують родичам українських військовополонених і стверджують, що Росія готова повернути українських військовополонених, але українське керівництво перешкоджає цьому. 

  • Російські діячі закликають родичів до протестів з цього приводу. Україна ніколи не припиняла обміни військовополоненими, – заявив Лубінець.

Як зазначається, ці російські інформаційні операції, ймовірно, є частиною інформаційної кампанії “Майдан-3”, про яку раніше повідомляла Служба безпеки України. Росіяни мають на меті посіяти внутрішнє невдоволення в Україні і забити клин між цивільним населенням і військово-політичним керівництвом. 

ISW зазначив, що Росія і раніше успішно використовувала інформаційні операції, в тому числі, пряме листування через мобільні телефони з українським цивільним населенням для розпалювання насильницьких протестів в Україні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.