Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Італійське вино хмельницького розливу: затримано угрупування фальсифікаторів (відео)

Італійське вино хмельницького розливу: затримано угрупування фальсифікаторів (відео)

Італійське вино хмельницького розливу: затримано угрупування фальсифікаторів (відео)

У регіоні зловмисники підпільно виготовляли продукцію відомих брендів: оливкову олію, вино, хамон, фісташки, цукерки, чай, каву. Днями їх затримали поліціянти. Угрупування мало свої цехи із виготовлення фальсифікату у Львові, Києві, Київській та Хмельницькій областях.

У цехах виготовляли/ переробляли продукцію, яку потім маркували відомими брендами та продавали онлайн, у тому числі, й за кордон. Загалом у справі було задіяно 18 людей.

Правоохоронці провели 44 обшуки у виробничих цехах, складських приміщеннях, офісах, автівках та за місцями мешкання фігурантів. За результатами, вилучили виробниче обладнання для виготовлення оливкової олії, фісташок та вина, тару для розливу продукції, близько 60 тонн сировини та 160 тонн фальсифікованої готової продукції. Також вилучено поліграфію з логотипами брендів, прилади для пакування чаю та кави, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, принтери, «чорнові» записи, транспортні засоби та 4,5 млн гривень. На вилучене майно фігурантів судом накладено арешт.

Популярні пости