Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні з’явиться власний різдвяний герой

В Україні з’явиться власний різдвяний герой

В Україні з’явиться власний різдвяний герой

В Україні вийде друком книга про Різдвяника. Її планують видати наприкінці грудня. Оповідь авторок Нелі Раїної та Наталії Тищенко – перша в Україні спроба протрактувати рідзвяного героя під новим кутом. За сюжетом, він мешкає у Карпатах, а рятувальники вважають його за мольфара.

Цього дідо знають під різними іменами: Святий Миколай, Санта, Йоулупуккі…

Але поки його розшукують у вічних снігах на Північному полюсі, він неспішно п’є трав’яний чай у тисячолітньому дубі десь посеред українських Карпат. А ще, разом із помічниками, готує подарунки дітям всього світу. Так би тривало ще багато-багато років, але двійко жвавих бешкетників волею випадку потрапили до долини… і вирішили змінити все!..

– Казкова історія з українським колоритом та святковим настроєм, що доводить: навіть у сучасному світі є місце справжньому диву! – йдеться в анотації до тексту.

Окрім різдвяної історії, книга зачіпає і тему екології. Як зазначають автори, в книзі йдеться про природу, як найбільше багатство, і, прочитавши її, малеча має зрозуміти, що не всі технології є безпечними для екології.

Книга містить розвороти-розгортки та адвент календар, що займе увагу малечі цікавою та корисною справою не на одну годину.

Популярні пости