Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславщина: громада передала понад 15 тонн продуктів обласному госпіталю ветеранів війни

Ізяславщина: громада передала понад 15 тонн продуктів обласному госпіталю ветеранів війни

Ізяславщина: громада передала понад 15 тонн продуктів обласному госпіталю ветеранів війни

Для поранених бійців, що зараз перебувають у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни, Ізяславська ТГ зібрала та передала гуманітарний вантаж.

Госпіталь упродовж 9 років приймає поранених військових з гарячих точок України. В закладі воїнам надають необхідну медичну допомогу. Тут наші бійці, серед яких є й жителі Шепетівщини, проходять реабілітацію.

Хмельницька обласна організація ветеранів України організувала благодійний збір продуктів харчування для медичного закладу для того, аби створити якнайкращі умови для військових, що перебувають у госпіталі. В Ізяславській ТГ розповідають, що вони одними з перших долучилися до цієї інціативи.

До збору гуманітарної допомоги активно долучилися старостинські округи міської територіальної громади, а також фізичні особи-підприємці, благодійники та небайдужі жителі громади. Спільна діяльність дала свій результат. За кілька днів зібрали понад п’ятнадцять тонн потрібних для харчування хворих пожитків (овочі, різноманітні крупи, цукор, олія, консервована продукція, солодощі тощо). Збирали якнайбільше свіжих сезонних фруктів та овочів, щоб бійці збагатились вітамінами, зміцнили свій імунітет та якнайшвидше одужували.

Частину продуктів уже передали на госпіталь волонтери, ще частина – в дорозі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.