Середа, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Перейменування вулиць в Улашанівській ТГ: що слід знати жителям

Перейменування вулиць в Улашанівській ТГ: що слід знати жителям

Перейменування вулиць в Улашанівській ТГ: що слід знати жителям

В Улашанівській територіальній громаді планують змінити назви топонімів у двох селах: Улашанівці та Волиці. До активних обговорень закликають мешканців. Що слід знати?

У громаді продовжили період громадських обговорень. Як повідомили в адміністрації Улашанівської ТГ, свої пропозиції жителі громади можуть внести до 16 жовтня.

Просимо активно долучитися до опитування! – закликають краян у сільській раді.

Опитування щодо нових назв відбувається шляхом онлайн-голосування. В Улашанівці хочуть змінити назву вулиці ім. В. Іванова (російського поета-символіста). Серед варіантів:

  • Козацька;
  • В. Марковського (загиблий Герой російсько-української війни, уродженець Улашанівки);
  • Вишнева;
  • варіант краян.

У Волиці планують змінити назви трьох вулиць:

  • вулицю ім. С. Ковпака (керівник українського комуністичного руху опору у роки Другої світової, комуніст, військовий депутат, двічі герой радянського союзу) на вулицю Незалежності або інший варіант, що запропонують мешканці;
  • вулицю А. Макаренка (радянського педагога і письменника) на вулицю Польову або інший варіант, що запропонують мешканці;
  • вулицю ім. А. Одухи (співробітника радянських органів державної безпеки, члена розстрільної команди НКВС, учасника радянського підпілля та партизанського руху на території України під час Німецько-радянської війни, причетного до чисельних воєнних злочинів проти цивільного населення і заручників) на вулицю Центральну або інший варіант, що запропонують мешканці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.