П’ятниця, 23 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславщина прощалась з полеглими на війні земляками

Ізяславщина прощалась з полеглими на війні земляками

Ізяславщина прощалась з полеглими на війні земляками

Двоє Воїнів з Ізяславської ТГ стали до лав небесного війська. Цими днями громада прощалась з 32-річний Сергієм Дячуком та 58-річним Олегом Прокопчуком.

Життя 32-річного солдата, механіка-водія гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти Дячука Сергія Миколайовича обірвалося 16 лютого під час виконання бойового завдання на Донеччині.

58-річний молодший сержант Прокопчука Олега Вікторовича загинув 15 листопада на Донеччині.   

Молодий хлопчина та досвідчений чоловік – їх долі такі різні й водночас такі схожі – обоє потрапили на фронт через любов до Батьківщини. Довелося залишити мирну професію, бо покликав обов’язок чоловіка, громадянина, воїна – боронити рідну землю від навали російських окупантів. І навряд чи хто-небудь із них думав, що їх життя обірветься так раптово, далеко від рідної домівки. Та, через свій особистий подвиг вони подарували нам віру й надію в нашу Перемогу, ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Цими днями новітні Воїни  Олег та Сергій назавжди повернулись до своєї малої Батьківщини… на щиті. Сумно грав духовий оркестр два дні підряд на Ізяславщині. «Вічна пам’ять, вічний покій» – злітали під куполи храму святого Миколая Чудотворця Православної Церкви України слова заупокійної молитви, хвилюючо-бентежного молитвоспіву храмового хору, відлунюючись у душах людей, у мерехтінні свічок і свічечок: «Господи, Боже наш, прийми в Царство Небесне померлого, упокій його душу»…

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.