Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславщина втратила на війні двох Захисників України

Ізяславщина втратила на війні двох Захисників України

Ізяславщина втратила на війні двох Захисників України

Ізяславська громада знову у скорботі. Повідомляють про трагічну загибель на війні нашого земляка-стрільця стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону, солдата, жителя с. Криволука Демчика Андрія. Він, захищаючи наш спокій та Україну, загинув 13 жовтня в результаті ворожого обстрілу на Харківщині.

З вірою у Перемогу самовіддано боронив українську землю та разом з побратими давав відсіч ненависному ворогові, щодня наближаючи довгоочікуваний день Перемоги над підлим окупантом. Та, на жаль, не судилось йому побачити цей жаданий для всієї України день… Окупанти відібрали найдорожче і найцінніше у матері – сина, надію й опору в житті… – зазначили в Ізяславській міській раді.

А невдовзі, 15 жовтня, війна забрала життя у 34-річного молодшого сержанта Гжелька Володимира. Він загинув на Луганщині. 

– Наш земляк – янгол війни, котрий стояв на сторожі людського життя, щодня виривав з пазурів смерті своїх побратимів, на жаль, не зумів себе захистити. Загинув внаслідок мінно-вибухової травми…. Свого батька-Захисника не дочекався шестирічний син, свого коханого чоловіка – дружина, – додали у міськраді.

Володимир та Андрій назавжди залишаться у серцях кожного з нас. Для когось – хорошим другом і вірним побратимом, для родини – люблячим чоловіком, батьком, сином, для українців – Новітнім Героєм.

– У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним і близьким Оборонців, розділяємо ваш біль та у скорботі й молитві низько схиляємо голови, вшановуючи подвиг вірних Захисників України. Вічна пам’ять і слава українським Воїнам, котрі захищали рідну Україну і кожного з нас! Про час та місце проведення прощальних заходів буде повідомлено додатково, – зазначили в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.