Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславщина втратила на війні Захисника України

Ізяславщина втратила на війні Захисника України

Ізяславщина втратила на війні Захисника України

Трагічна звістка з фронту надійшла до Ізяславської громади. На війні, захищаючи Україну, загинув Віталій Олексійович Тимощук, земляк із с. Радошівка. Він був солдатом, кулеметником кулеметного взводу стрілецької роти.

Він загинув 30 липня 2023 року, виконуючи обов’язок військової служби на Донеччині. Життя Віталія обірвалося на 50-му році.

Він вірою і правдою боровся із окупантом за нашу Україну, за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте, не вдалось зберегти своє…Це непоправна втрата для родини, Ізяславської громади, Збройних Сил України, Держави… На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе рідних Новітнього Героя. Разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Ізяславщина завжди буде пам’ятати ім’я Героя, який захищав мирне українське населення від ворога, виборював мирне майбутнє всім нам та поплатився найціннішим – своїм життям. Вічна пам’ять та доземний уклін тобі, наш мужній Герою! – кажуть у громаді.

Про дату та час прибуття транспорту із тілом загиблого Воїна та чину поховання у громаді повідомлять додатково.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.