Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславщина втратила одразу двох Захисників України на війні

Ізяславщина втратила одразу двох Захисників України на війні

Ізяславщина втратила одразу двох Захисників України на війні

Ізяславська міська територіальна громада у скорботі: надійшла трагічна звістка про поповнення небесного війська двома земляками, які захищали Україну на війні.

  • Кривава російсько-українська війна забрала життя 39-річного старшого солдата, старшого стрільця-оператора механізованої роти механізованого батальйону Бродюка Анатолія Васильовича, родом із Радошівського старостинського округу. 15 травня загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині, – зазначили в Ізяславській міській раді.

Цього ж дня на Донеччині загинув ще один Воїн – 34-річний мешканець с. Покощівка, солдат-навідник Лінник Юрій Миколайович.

  • Війна забирає не просто наших відважних Оборонців, вона забирає рідних, друзів, тих, з ким ще вчора разом мріяли про перемогу та будували плани на майбутнє. Тепер вони залишаються пекучим болем і світлим спомином у наших серцях, – додали у міськраді. – Вся Ізяславська громада поділяє втрату та невимовний біль, висловлює щирі співчуття родині та близьким військовослужбовців. Нехай світлі спогади про Юрія та Анатолія завжди будуть сильнішими за смерть…

Про час та місце проведення прощальних заходів у громаді буде повідомлено додатково.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.