Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Як у разі тривалих відключень світла в Україні відбуватиметься НМТ

Як у разі тривалих відключень світла в Україні відбуватиметься НМТ

Як у разі тривалих відключень світла в Україні відбуватиметься НМТ

Якщо під час складання НМТ відбуватимуться тривалі аварійні відключення електроенергії (понад 2,5 години), учасники тестування зможуть скласти іспит під час додаткової сесії.

Про це у коментарі УП.Життя сказала директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

Зі слів Вакуленко, всі екзаменаційні центри будуть працювати відповідно до визначених процедур, тож порядок подальшого проведення тестування у разі відключення світла вирішуватимуть на місцях регіональні центри.

  • Зокрема, у разі відключень електроенергії персонал екзаменаційного центру буде контактувати з регіональним центром, намагатись з’ясувати питання і розв’язати проблему. Водночас якщо не буде змоги цього зробити, учасникам запропонують узяти участь у додатковій сесії.

До участі у додатковій сесії допускають учасників, які з поважної причини не з’явились на тестування основної сесії або розпочали роботу над тестом, але не змогли завершити її через причини, що не залежали від їхніх дій та волі і на які вони не могли вплинути.

  • Для участі в додатковій сесії таким абітурієнтам потрібно буде написати відповідну заяву одразу в екзаменаційному центрі до виходу з нього або протягом трьох робочих днів з дня проведення основної сесії НМТ, у якій учасник брав участь.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.