П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславська багатопрофільна лікарня отримала медичну гуманітарну допомогу з Польщі

Ізяславська багатопрофільна лікарня отримала медичну гуманітарну допомогу з Польщі

Ізяславська багатопрофільна лікарня отримала медичну гуманітарну допомогу з Польщі

Напередодні Ізяславська багатопрофільна лікарня отримала чергову гуманітарну допомогу з Польщі у межах нещодавно укладеного Договору про партнерство та співробітництво між містом Остроленка (Польща) і містом Ізяслав (Україна).

Під час воєнних дій особливого аспекту набуває забезпечення лікарняного фронту всім необхідним. Адже КНП «Ізяславська багатопрофільна лікарня» надає послуги не тільки жителям Ізяславщини, а й внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від російського терору та знайшли прихисток в нашій громаді, –  зазначають в Іяславській міській раді.

Отож, для потреб бійців та внутрішньо переміщених осіб передали медикаменти, антисептичні та дезинфекційні засоби, перев’язувальний матеріал, засоби індивідуального захисту, питну воду тощо. Закордонні побратими також потурбувалися про медичне обладнання, зокрема, надали крісла та столи.

Розуміючи нагальні потреби мешканців та гостей Ізяславщини, а також надаючи таку необхідну в ці складні часи підтримку для поліпшення життя пацієнтів, небайдужі мешканці Остроленки дарують не просто матеріальні цінності, а надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Від імені всіх мешканців та гостей Ізяславщини висловлюємо слова безмежної подяки нашим європейським друзям за ту неоціненну підтримку та допомогу нашій громаді, – додають у міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.