Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславська громада: малечу внутрішньо переміщених осіб запрошують на свято

Ізяславська громада: малечу внутрішньо переміщених осіб запрошують на свято

Ізяславська громада: малечу внутрішньо переміщених осіб запрошують на свято

В Ізяславській громаді 15 червня об 11.00 у приміщенні Центру надання соціальних послуг Ізяславської міської ради (м. Ізяслав, вул. Шевченка, 10-В) відбудеться захід для дітей з числа сімей внутрішньо переміщених осіб “У Смайлика в гостинах”. Вік учасників творчої майстерні – 5-8 років. Кількість – 15-20 дітей.

Захід проводитиметься представниками БФ “КАРІТАС” у рамках співпраці щодо реалізації соціального проєкту “Психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб, постраждалих від війни в Україні”,– зазначають у міській раді.

При собі необхідно мати документи, що підтверджують особу та статус ВПО.

Попередня реєстрація за телефоном: 0963774619 – Світлана Анатоліївна.

громада: малечу внутрішньо переміщених осіб запрошують на свято В Ізяславській громаді 15 червня об 11.00 год. у приміщенні Центру надання соціальних послуг Ізяславської міської ради (м.Ізяслав, вул.Шевченка, 10-В) відбудеться захід для дітей з числа сімей внутрішньо переміщених осіб “У Смайлика в гостинах”. Вік учасників творчої майстерні – 5-8 років. Кількість – 15-20 дітей. – Захід проводитиметься представниками БФ “КАРІТАС” у рамках співпраці щодо реалізації соціального проєкту “Психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб, постраждалих від війни в Україні”,- зазначають у міській раді.При собі необхідно мати документи, що підтверджують особу та статус ВПО. Попередня реєстрація за телефоном: 0963774619 – Світлана Анатоліївна.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.