Четвер, 11 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславський музей поповнився експонатами власності Георгія Кірпи

Ізяславський музей поповнився експонатами власності Георгія Кірпи

Ізяславський музей поповнився експонатами власності Георгія Кірпи

Ряд особистих речей Героя України Георгія Кірпи у фонди музею передали родина та фонд імені Георгія Кірпи.

Про це громадськість повідомили на офіційній фб-сторінці музею.

14 лютого на адресу історико-краєзнавчого музею Ізяславської громади КЗ «Ізяславський центр культурних послуг» від громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» (м. Київ) надійшов ряд предметів, пов’язаних з діяльністю Героя України, уродженця села Клубівка Ізяславської громади, колишнього Міністра транспорту та зв’язку України Георгія Миколайовича Кіпри.

Фонд музею поповнися особистим портфелем Георгія Кірпи, його особистою склянкою з металевим підстаканником, двома аркушами з власноруч зробленими записами Георгія Кірпи (один із них зроблено на бланку начальника Львівської залізниці).

  • Також до фондів музею передано збірники праць 14-ї (2022 рік) та 15-ї (2023 рік) міжнародних конференцій студентів і молодих вчених імені Георгія Кірпи, що проводились Львівським інститутом Українського державного університету науки і технологій. Окрім цього, музею передано примірник газети «РІО Закарпатська Народна Газета», №29 від 22 липня 2023 року, із статею «Георгій Кірпа: з турботою про людей» та календар Фонду імені Г. М. Кірпи на 2024 рік.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.