Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » «Подбай про себе!» – закликали мешканців Грицівської громади

«Подбай про себе!» – закликали мешканців Грицівської громади

«Подбай про себе!» – закликали мешканців Грицівської громади

У Шепетівському районі реалізується інформаційна кампанія в рамках проєкту «Подбай про себе!». Масштабний захід втілює Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб, за сприяння Українського Католицького Університету (УКУ), підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Бельгії.

Кампанія має на меті спонукати людей більше цікавитись власним здоров’ям, вакцинуватись проти небезпечних інфекційних хвороб та регулярно проходити медичні профілактичні огляди. 16 лютого таку можливість мали мешканці сіл Грицівської громади. Фахівців для цієї важливої для людей справи делегували КП «КНП Шепетівський центр ПМСД» Шепетівської міської ради, КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» та КНП «Грицівська лікарня» Грицівської селищної ради.

  • Багато людей, аби проконсультуватися у «вузького» спеціаліста та зробити щеплення, добиралися до Грицівської амбулаторії ЗПСМ не один десяток кілометрів. У підсумку, за 4 години прийому офтальмолог оглянув 38 пацієнтів, педіатр – 30, терапевт – 17, дитячий фтизіатр – 10, дерматолог – 19, кардіолог – 23, хірург – 17, невролог – 19, гінеколог – 12. УЗД-дослідження виконали 14 громадянам, ЕКГ-діагностику – 37, рівень глюкози у крові виміряли 44 мешканцям. На гепатити В та С тестували 8 громадян, а на ВІЛ – 1. Обстеження у пересувному флюорографі пройшли 5 осіб. З психологом поговорили «про наболіле» 4 людини.

Сотня осіб – 65 дорослих та 36 дітей, вакцинувалися проти небезпечних інфекцій: дифтерії та правцю, кору, краснухи, паротиту, поліомієліту, гепатиту В, Hib-інфекції.

Тим часом фахівці Хмельницького ОЦКПХ та його Шепетівського відділення проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо профілактики хвороб, здорового способу життя та вакцинації. Одним з аспектів було анкетування, під час якого визначали, наскільки громадяни обізнані у питаннях вакцинації, чи вакцинують своїх дітей, чи вакцинуються самі та наскільки важливо проводити аналогічні заходи у майбутньому. Загалом, таке опитування на електронних та паперових носіях пройшли 88 осіб. При чому, участь в анкетуванні взяли не лише відвідувачі Грицівської амбулаторії, але й перехожі на вулицях селища.  

Цікавість громадян до таких заходів та важливість їх реалізації не лише в межах проєкту підтверджена людьми.

За матеріалами: КП «КНП Шепетівський центр ПМСД» Шепетівської міської ради та Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.