Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Кабінет міністрів України: ще одній категорії працівників продовжили бронювання від мобілізації

Кабінет міністрів України: ще одній категорії працівників продовжили бронювання від мобілізації

Кабінет міністрів України: ще одній категорії працівників продовжили бронювання від мобілізації

Кабінет міністрів України продовжив бронювання від мобілізації для ще однієї категорії працівників – залізничників. Про це йдеться у постанові Кабміну №492 від 3 травня 2024 року.

  • Постановою уряду було прийнято рішення щодо бронювання працівників державних акціонерних товариств у сфері залізничного транспорту. Відповідний документ підписав прем’єр України Денис Шмигаль, – зазначили у Кабміні.

Бронювання продовжили до червня 2024 року. Встановити, що строки дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, надані військовозобов’язаним працівникам державних акціонерних товариств, що здійснюють діяльність у сфері залізничного транспорту, відповідними рішеннями Міністерства економіки згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 76 “Деякі питання реалізації положень Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації на воєнний час” (Офіційний вісник України, 2023 р., № 15, ст. 940), які не закінчилися на день прийняття цієї постанови, продовжуються автоматично на один місяць.

Нагадаємо, через воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні деякі категорії працівників мають право на відстрочку від призову на військову службу. Новий закон про мобілізацію, який набуде чинності 18 травня, розширив перелік професій, представників яких можуть забронювати. 

  • Також Кабмін переклав на Міноборони повноваження Генерального штабу ЗСУ щодо бронювання від мобілізації. Тепер відомство отримало повноваження розгляду та погодження розроблених держорганами списків військовозобов’язаних, яких забронювали на період мобілізації та на воєнний час, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.