Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Полонщині староста села очолила новостворений підрозділ добровільної пожежної охорони

На Полонщині староста села очолила новостворений підрозділ добровільної пожежної охорони

На Полонщині староста села очолила новостворений підрозділ добровільної пожежної охорони

У селі Велика Березна, що у Шепетівському районі, створили підрозділ добровільної пожежної охорони. Як повідомляють в пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, з дня початку роботи, 9 травня, за безпеку людей тут відповідатимуть дев’ять вогнеборців, шестеро з яких – добровольці. Серед них – троє жінок.

  • До зони відповідальності пожежного підрозділу села Велика Березна увійшли дев’ять населених пунктів з понад чотирма тисячами населення. До найближчої Державної пожежно-рятувальної частини селянам не мало й не багато – 15 кілометрів. Тоді, як навколо поселень – землі фермерських господарств та ліси, а це – загроза вогню, особливо у період посівної та жнив. Тому ці вогнеборці та добровольці тут – на вагу золота, – кажуть в ДСНС області.

Жінка-вогнеборець та водночас староста села пані Ніна Дончук розповідає, що вирішила стати добровольцем, бо хоче рятувати життя людей, майно, допомагати та інформувати, щоб запобігти біді.

  • Без роздумів змінила підбори на пожежні чоботи та навчилася вправно і воду до осередку пожежі подати, і з води врятувати, – додає пані Ніна.

Зазначимо, що наразі в Хмельницькій області працюють 58 підрозділів місцевої пожежної охорони.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.