Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Кабмін: чи готова Україна до нового опалювального сезону

Кабмін: чи готова Україна до нового опалювального сезону

Кабмін: чи готова Україна до нового опалювального сезону

На початок жовтня в Україні до опалювального сезону готові понад 99% обʼєктів ЖКГ. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр з відновлення, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Ми завершили підготовку до опалювального сезону 2023/24. Станом на 1 жовтня понад 99% обʼєктів ЖКГ готові. Міст та громад на підконтрольних територіях, куди неможливо буде подати тепло, немає. У найближчі тижні тепло зʼявиться в усіх українських будинках, але відповідно до погодних умов у деяких громадах вже починають підключати до опалення соціальні обʼєкти, – заявив міністр.

Крім того, міністр відзначив, що за час підготовки були створені необхідні резерви обладнання та матеріалів, профінансовано громади, які подавали запити на відновлення критичної інфраструктури.

– Серед підготовчих заходів були проведені спеціальні навчання із залученням теплопостачальних підприємств, операторів газорозподільних систем, а також працівників ДСНС, на яких вони відпрацьовували можливості оперативного підключення обладнання в умовах пошкодження об’єктів тепло- та водопостачання, – резюмував він.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.