Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішинській громаді управителі та ОСББ можуть самостійно вирішувати питання подачі тепла

У Нетішинській громаді управителі та ОСББ можуть самостійно вирішувати питання подачі тепла

У Нетішинській громаді управителі та ОСББ можуть самостійно вирішувати питання подачі тепла

За інформацією ВП ХАЕС, є технічна можливість подати теплоносій у мережі будинків достроково, у зв’язку з різким похолоданням. Управителі та ОСББ можуть самостійно вирішувати питання регулювання постачання теплоносія у внутрішньобудинкових мережах, адже оплата за теплоносій відбувається за показниками приладу обліку.

Мешканці будинків можуть не подавати теплоносій до батарей у квартирах – для цього достатньо ухвалити колективне рішення і звернутися до представників управляючих компаній або керівництва ОСББ, які знають як регулювати подачу теплоносія у внутрішньобудинкових мережах, – зазначили у Нетішинській міській раді.

Оплата за тепло відбувається за показниками лічильника – якщо вирішили не одежувати теплоносій, то ви за нього не сплачуєте.

Всі дії щодо підключення будинків узгоджувати з начальником зміни аварійно-диспетчерської служби КГ ВП ХАЕС. Контактні телефони: (03842) 6-33-42, 9-02-25, моб. (067) 381 35 96, – додали в установі.

Згідно з вимогами «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», до моменту підключення повинні бути оформлені та передані у КГ ВП ХАЕС:

1. Акт готовності до опалювального періоду 2023-2024;

2. Акт на гідравлічне випробовування трубопроводу;

3. Акт на промивку внутрішніх систем опалення;

4. Паспорт готовності до роботи в опалювальний період 2023-2024.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.