Понеділок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » ХАЕС у Нетішині – найпотужніший виробник електроенергії в Україні

ХАЕС у Нетішині – найпотужніший виробник електроенергії в Україні

ХАЕС у Нетішині – найпотужніший виробник електроенергії в Україні

За результатами останніх трьох місяців виявилось, що ХАЕС у Нетішині не тільки найприбутковіше підприємство Хмельницької області, а й найбільший виробник електроенергії у всій Україні.

За перших три місяці цього року Хмельницька АЕС виробила 3 246,9 млн кВт/ год електроенергії. Зокрема першим енергоблоком вироблено 2 176,2 млн кВт/ год електроенергії, другим – 1 070,7 млн кВт/ год.

Хмельницька атомна станція, як державне підприємство, сплатила до всіх податкових фондів різних інстанцій майже 140 млн. гривень. Обсяг реалізованої продукції в області загалом перевищив відповідний показник минулорічних двох місяців на 410 мільйонів гривень.

Попри такі дані, загалом по підприємствах області доходи значно знизились. Але “витягнути” всіх зуміла ХАЕС. Саме вона продала свої послуги з надання електроенергії на найвищу суму.

Не можна сказати, що ХАЕС продала більше продукції, ніж у минулому році. Вся справа у тому, що зросли тарифи, саме тому атомна станція змогла вибитися в лідери за кількістю прибутків.

Також раніше ми повідомляли, як на Шепетівщині законно можна захистити себе від домашнього насильства.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.